• türk erkeklerindeki ukrayna ve rus kızları merakı

  bir erkek olarak hemcinslerim adına üzülüyorum gerçekten. öyle yorumlar görüyorum ki elinde avucunda ne varsa verip bu kızlara tapacak seviyede insanlar var.

 • merak değil de , daha kolay elde edilebiliyorlar. (genelleme yapıyorum) türk kızlarında bir ego , dünyaları ben yarattım tavrı olduğu için(bunu yapmalarının sebebi ise erkeklerin aşırı ilgi vermesi) erkekler de başka alanlara doğru yöneliyor.

  ama sonuç olarak istisnalar dışında , biz türk kızlarına , türk kızları bize muhtaç. lütfen birbirimizi sevelim , aşağılık komplekslerimizi bir kenara bırakalım.

 • şahsen ben slavları değil de uzakdoğuluları çok daha fazla beğeniyorum. millet moskova'ya kiev'e giderken ben kyoto'ya seul'e giderim artık :)

 • sarışın kadınların erkeklerin bilinçaltında daha doğurgan gözüktüğü ile alakalı bir makale okumuştum. evet.

 • karakteri egodan, vücudu basenden ibaret, yerden bitme bir türk yerine zahmetsizce elde edilebilen ve italyan tasarımcının kaleminden çıkmış gibi görünen bir slav kulağa çok daha hoş geliyor. yinede ben tercihimi iskandinavlardan yana kullandım

 • farklı olan daha güzel geliyor. daha önce görülmemiş bir saç rengi ,ten rengi ,konuşma,duruş ayrı bir endam katıyor .tabi genel algı ve dünya görüşü de bir etken .

 • türk kızlarına egoist,çirkin... gibi şeyler yazılmış. bunların gerçekçi olduğunu düşünmüyorum. bir defa türk kızlarının yaşadığı ev,aile,çevre bulunduğu ülkenin getirdiği koşullar çok farklı. kızlar bir şekilde kendilerini korumalılar bu ego değildir. erkeklerde her gün yüzlerce erkeğin öldürüldüğü ve genelinin çok hafif ceza aldığı bir ülkede yaşasaydı eminim daha farklı davranırlardı. insanlar kendilerini korumaya çalışıyorlar, herkese güvenilmiyor kimse kusura bakmasın.
  evet diğer ülkedeki kızları güzel ve türk erkekleri tarafından daha naif görülebilir ama o kızlar bu ülkedeki gibi şeyler yaşamıyorlar. lütfen bunları da düşünün ve türk kızlarına hakaret etmeyin,aşağılamayın.

 • cinsel tabuları olmadığı için türk erkeklerinin meraklı olduğunu düşünüyorum. lokasyon olarak yakın olmaları, ırk olarak güzel olmaları ve onlarında türk erkeklerinin gösterdiğini ilgiyi karşılıksız bırakmamaları gibi etkenlerde bulunmaktadır.

 • her millet, başka bir milletten olan karşı cinse karşı ilgilidir. türk kızlarının da italyan erkeği sevdası var ama kimse üstüne konuşmuyor. türk erkeklerinin rus ve ukrayna asıllı kızlara bu kadar ilgili olmasının sebebi ise tamamen türk kızlarıdır. fazla egoist tavırlar sergileyen, trip atmadan duramayan, hayatı zindan edenlerden bahsediyorum, tüm türk kızlarından değil.
  yabancı uyruklu kızlar bile türk kızlarının bu tavırları karşısında hayret ediyorlar, haklı olarak. türk kızlarının youtube röportajlarında erkekler hakkında yorumunu izleyin, hak vereceksiniz. içinizden ''bir bilmem ne çocukları demedikleri kalmış.'' diyeceksiniz ama başka bir videoda onun bile dendiğini göreceksiniz. yabancılarla ilgili de bu tip videolar izledim ve onlarda bu tip durumlar görmedim yani sanki mitolojilerde geçen tüm tanrıçalar bizim türk kızları gibi tavırlardan oraya geçince insan bir hayret ediyor doğal olarak. türk erkeklerinin de tonla hatası var ama yabancı kızların bu şekilde yere göğe sığdırılamamasının sebebi maalesef türk kızları.
  ha kendim için demiyorum bunları, genel konuşuyorum. ben insanları ırklarına göre ayırmayı pek sevmem.

 • şu egoist ve tripçi kızlar bir tek benim çevremde yok herhalde.

 • bunun nedenini türkiye cinsel açlığın afrikasıdıra bağlıyorum.

 • erkeklerin yabancı kız sevdası = kızların yabancı erkek sevdası
  genel olarak birbirini sevmeyen bir ülke olduk gibi geliyor bana