• the witcher 3

    hikayesel olarak 3 sonu olan ve mükemmel sayılabilecek hikayesi bulunan ortalama 80 saat oynanışı olan bir oyundur . müzikleri pek güzel olmasa da ek paketleri ile güzel müzikler ekleniyor . manzara ve müzik uyumu da olsa mükemmle bir oyun oluşacaktı .

  • oynanış, hikaye ve diğer teknik açılardan hem eleştirmenlerce hem de benim tarafımdan çok beğenilen ve övülen kaliteli oyun.
    indirimli fiyatı da oldukça uygun. tavsiye ederim.

  • bu oyunu iyi yapan şey en başta oynanışıdır. size çeşit çeşit düşmanlar sunuyor, (bazı düşmanlar, diğer düşmanların modifiye edilmiş hali oluyor. mesela, su cadısı ile mezarlık cadısı) kılıçlar, arbalet, büyüler, iksirler vs. bundan dolayı bu oyunu 80 saatten fazla oynayabiliyorsunuz. hikaye istediği kadar güzel olsun, oynanış iyi değilse sıkılırsınız. çünkü bu bir oyun. bundan dolayı bir oyunda önemli olan hikayeden önce oynanıştır. hikaye burada tamamlayıcı unsur. yan görevleri yine çok güzel. hepsine ayrı ayrı özenildiği belli oluyor. ancak haritada bir de soru işaretleri var. yan görev dışında olanlar, işte canavar yuvası olur, zor durumdaki kişi vs. bunlar bi süreden sonra çok fazla tekrar ediyor ve verdiği deneyim azlığı + verdiği envanter yetersiz kaldığı için artık sıkıyor ve gitmiyorsunuz veya gitmek istemiyorsunuz. at sürmekte sıkıntılıydı, yoldan az sapınca genellikle takılıyordu. hikayesi güzel, müzikleri efsane özellikle elf bacımızın söylediği mükemmel. açık dünyası canlı, her köyün bir ruhu var ve bunu hissettiriyor. bu arada sözlüğün helvasını ne zaman yiyoruz veya yediniz.