• insanı öldüren şeyler

  insan bile bile acı şeyler yaşamayı seçerse yavaş yavaş kendini öldürür;fiziken vardır ama umutları yok olur. hayal dahi kuramayacak hale gelmek insanı içten içe çürütür. ben yaptım, yıllar önce. hayatın en zor durumlarıyla karşılaştım. daha ne acıtır ki canımı dedikten sonra daha zor şeyler yaşadım. en sevdiklerimi tek tek kaybettim. şimdi yaşadığım şehirden, arkadaşlarımdan vazgeçerek yeni bir ben yaratmak için daha zorlu bir hayatı seçmeye karar verdim. belki duygusal acım bitmeyecek ama ben eskisinden daha güçlü olmak için zoru seçeceğim.belki sonu güzel biter ve yıllar sonra başarmış bir kadın olarak hayatıma devam ederim. beni bana kazandırmam gerektiğini anlamam için haluk tatar a teşekkür ederim. tabii ablam zorla izletmese haluk beyi hiç tanımayacak ve yaşadığım her şeye kader diyip geçecektim. kaybolduğum yolda bana ışık olduğunuz için ikinizin de hakkını ödeyemem.
  viki editi...
  16 haziran çarşamba
  bugün bodrum'da üçüncü haftam ve
  burada ilk paramı kazandım. ardından gayett yüksek bir maaşla iş teklifi aldım.
  ablam kendi şirketini kurdu ve bu hafta ilk işini aldı. el birliğiyle kendi hayatlarımızı kazanmaya başladık. bu süreçten önce videolarıyla, sonrasında baş ucu kitaplarıyla her daim haluk tatar a minnettarım. kendi yaşam savaşımızın ringindeyiz artık. ya o bizi yenecek ya biz onu. güzel günler görmek dileğiyle. :)
  edit 19.haziran 2021
  bugün ilk organizasyon işimizi yaptık.
  organizasyon ve temizlik şirketimizin ilk işlerini aldık, ilk paramızı kazandık. güzel günlere elbirliği ile ulaşmak için daha çok çabalayacağız. bütün günler gulbahcesi olması dileğiyle ....

 • asırı mastürbasyon

 • üzüntü.

 • bazı ahmakların hatalarını kendi yapmış gibi kafaya takmak.

 • stres ve üzüntü olduğunu söyleyebilirim. bunlar yoğun olduğu takdirde çeşitli hastalıklara davetiye çıkarırlar.

 • stres ve gereksiz şeyleri kafaya takmak.