• ibrahim atabey

  sosyal medyada kuranı kerime hakeret edip yırtan cibiliyetsiz kişi . inanmıyorsan inanma neden hakaret edip yırtıyorsun ?haber linki

 • emniyet genel müdürlüğü, bu şahsiyet hakkında yasal işlem başlatmıştır. ibrahim atabey soruşturması

 • 5 yıldır youtube da video çekiyor son 2-3 yıldır hakaret ediyor.bir yayında müslümanlardan çok küfür yediği için böyle davrandığını söyledi.küfrü kaldıramıyorsan youtube de ne işin var.

 • ankara cumhuriyet başsavcılığı, sosyal paylaşım sitesinde kur'an-ı kerim sayfalarını yırtan ve islam'a hakaret eden ibrahim atabey hakkında soruşturma başlatıldığını bildirdi.

 • pozitif ateist olan, küfür ve hakaret ağzından eksik olmayan kişi. yaptığı kuran yırtma hareketini yapmaması gerekirdi. kuranı neden yırttım canlı yayınında ,1.5 saatlik yayın boyunca, belki 5-6 sayfa daha yırtmıştır.
  kuran'da geçen birçok ayeti ezberden bilir, nerede geçtiğini tak diye söyleyebilir. bu işi o kadar takıntı haline getirmiş kişi. hadisler için de aynısını söyleyebiliriz.
  yakup deniz'in yakın arkadaşı.
  kuran yırtma olayından sonra aşağı yukarı 1000 abone daha kazanmıştır.

 • dini eleştiren ve bilimsel hata içeren ayetleri gözler önüne seren bir insandır. agresiftir. kendisine neden agresif olduğu sorulduğunda "bana yorumlarda küfür eden bir sürü müslüman var." diyor. biraz agresif olmakta haklı fakat dozu kaçırdığında kendine zarar veriyor. kuran yırtma olayı gereksizdi.

 • okumadığı şeye inanan veya inandırılan türk insanına, her gün sıklıkla duyduğumuz anadolu ağzıyla, kuranı kaynak göstererek, islam'ın gerçeklerini anlatmayı kendisine amaç edinmiş birey.

  kendisine yapılan tehditler, yazılan yorumlar ve edilen küfürler onun kullandığı üslubu maalesef kabul edilebilir hale getiriyor. derdi olan insanlarla anladıkları dilden konuşmayı seviyor.

 • kuranı kuranın kendi kaynaklarıyla çürüten yeni nesil turan dursun. adama hadisler doğru değil diyorlar direkt kuran kaynağı gösteriyor. şu ana kadar kendisine karşı çıkıp başarılı olabilen müslüman çıkmadı.
  ha bu arada bu vikiyi eksileyen tatli su müslümanına sesleniyorum islâmı kanıtlamazsanız hepiniz birer eziksiniz. kanıtı olmayan dini savunuyorsunuz.