• Gizlilik Politikası

  Senviki Üyelerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (yaş, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. İşbu siteye girerek ve kullanarak, işbu Gizlilik Politikasını kabul etmektesiniz. Senviki sunucularında toplanan bu kişisel veriler, dönemsel kampanya çalışmaları, üye profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üye ‘sınıflandırma’ çalışmalarında kullanılmaktadır. Kişisel verileriniz Senviki bünyesinde tamamen veya kısmen, otomatik olan veya olmayan yollarla elde etme, kaydetme, depolanma, muhafaza etme, değiştirme, yeniden düzenleme vb. işlemler aracılığıyla işlenebilir. Senviki, Üyelik Sözleşmesi ile topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, ifa yardımcıları dışında üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

  Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Senviki Üyelerine daha özel ve etkin bir hizmet deneyimi yaşatmak amacıyla Senviki ifa yardımcıları ile paylaşılabilmektedir.

  Üye bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

  Siz değerli Üyemiz aşağıda yer alan mail adresine ileti göndermek suretiyle;
  • Kişisel verilerinizin işlenip işlenmediğini,
  • İşleme amacını,
  • Verilerin aktarıldığı üçüncü kişileri,
  • Verilerin düzeltilmesini,
  • Silinmesini, anonim hale getirilmesini veya yok edilmesini,
  • Mevzuata aykırı olarak işlenmiş ise zararın giderilmesini her zaman talep edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

  Senviki’nin, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın siteye ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

  Kişisel olmayan bilgiler, şahsen üyenin tanımlanamayacağı bilgilerdir. Örneğin; ziyaret saatleri, incelenen sayfalar vb. Senviki bu bilgileri her türlü amaçla kullanma hakkına sahip olduğu gibi, üçüncü kişilerle de onay alınmaksızın paylaşabilir.