• cumhurbaşkanlığı iletişim başkanlığı

  niye açıldığından zerre fikrim olmayan kurum. arkadaş zaten cumhurbaşkanı sözcüsü diye bir şey yok muydu? iletişim başkanlığı da nedir?

  yandaş doldurmak için yeni kurumlar açıyorsunuz yeminle. gerçi buna kurum da denir mi bilmiyorum. orası da benim cahilliğim

 • yukarıdaki vikiye katılıyorum. bu kurum neden açılmıştır amacı nedir?
  kendi sitelerinde verilen yanıt: ''ulusal ve uluslararası kamuoyları, karar alıcı aktörler ve medya ile derinlikli ve çok yönlü ilişkiler geliştirmek; iletişimin tüm araç ve yöntemleri ile türkiyenin her alanda nitelikli temsilini sağlamak ve bu doğrultuda türkiye markasını güçlendirmek.'' budur ama kendileri daha çok havuz medyasında yayınlanacak haberleri ayarlıyorlar gibi geldi.

 • "görevleri; ülkenin dış tanıtım faaliyetlerini yönlendirmek, devletin tanıtımını yönetmektir. "türkiye markasını güçlendirmek" hedefiyle yola çıkan iletişim başkanlığı, kamu adına türkiye'nin hem ulusal hem uluslararası düzeyde nitelikli temsilini üstlenmekte, bu doğrultuda çalışmalarını yürütmektedir." kaynak wikipedia.

  iletişimi "bedel ödersiniz"le kuran bir başkanı vardır bu başkanlığın(başkanlık ne lan?). çok medet ummayın.

 • bu kurumun söylemlerine baktığınız zaman amaçlarının, türkiye markasını güçlendirmekten çok erdoğan adını güçlendirmek olduğunu anlayabilirsiniz. sanki akp sözcüsüymüş gibi her durumda erdoğan'ı ve iktidarı savunma çabası var bu kurumun. fahrettin altun bana tam bir propaganda başkanı gibi geliyor. sürekli kendisi için joseph goebbels benzetmesi yapılıyor. ben kendisinin goebbels kadar başarılı ve zeki bulmuyorum.

 • tek bir kişiyi tanıtma hatta yüceltme amacı güden bir bakanlık gibi ama bunda bile bir başarı sağlayamamış bir bakanlık .