• coco cola'nın israil'e yardım ettiği iddialarını reddetmesi

  kaynakmilliyet yandaş değil miydi? şaşırdım

  siyasal islamcı gerizekalılar yüzünden yapılmış açıklama. ulan coco cola'nın suçu ne de her seferinde boykot ediyorsunuz? adamlar amerika menşeli bir şirket ayrıyeten türkiye'de doğrudan 3 bin dolaylı 30 bin kişiye istihdam sağlıyor.

  ha bir de gazze'de 4. fabrikayı 2016'da açmışlar. adamların savaşla ilgisi yok. gerçekten bu siyasal islamcılarda beyin yok
  onun da linki burada

  edit:link düzeltme

 • marketlerde görebileceğin ambalajlı gıdaların çoğu yahudi lobilerinin elindeyken sadece coca cola'yı mı görüyorsunuz? madem çok düşünüyordunuz gazze'deki müslüman kardeşlerinizi o zaman siz kullanmayın. hatta telefonunuzu da kullanmayın, arabanızı da kullanmayın. sonuç olarak bunların hepsi ''gavur'' malı ya! paraları hep israil'e gidiyordur. boykot et hepsini, o firmalara senden para gitmesin. ama olmaz çünkü senin ülkenin o markalara rakip olabilecek markaları yok.
  ben, hükümetin bu konuda rahatsız olduğunu da düşünmüyorum. eğer coca cola'dan rahatsız olsalardı reklamlarını engeller, satışını yasaklar ve ülkeye sokmazdı. demek ki para, bazı şeyleri görmezden gelmene sebep olabiliyormuş.

 • boykot etmek bir işe yaramaz, önemli olan onların alternatiflerini üretip öyle boykot etmek.