• bim açılımı birleşik islam marketleri

    toptan ve parekende satış yapan bim'in açılımı gerçekte
    birleşik islam marketleridir. sahipleri muhafazakar aileden gelen bim'in en büyük hissederları bim'in diğer islam ülkelerinde de yaygınlaşmasına başlamışlardır.
    sahipleri açılımının bu olmadığının söylemelerinin sebebi bütün müşterilerimize kapımız açık halka açık bir şirketiz gel ne olursan ol yine gel felsefesinden gelmeleridir. ayrıca sahipleri markette kötü bir şey olur islam dinini lekeriz diye de açılımın bu olmadığını söylemeye her yerde devam ediyor.

  • kapitalizmin dini imanı paradır. gözünüzün içine bakarak yalan söylerler, ellerinde kitap sallayıp hiçbir kuralına uymazlar. kim size "din, iman, allah, kitap" diyorsa ondan kaçın. hem canınızı hem malınızı kurtarın.

  • şehir efsanesi

  • hayır birleşik islam marketleri değildir. bizzat ben personellikten mağaza sorumluluğuna kadar 5 yıl çalıştığım firmadır bir zamanlar şirket hissedarları içinde yahudi ortağı vardı sonradan tepkiler yüzünden ayrıldı eskiden zaman gazetesinin finansörü pkk ve fetö ile yakınlığı bilinen eski başbakan danışmanı cüneyt zapsu da kurucu ortaklarındandır gelen tepkiler üzerine sonradan bimden atılmış ve o da a101 leri kurmuştur bim in açılımı birleşik mağazalardır

  • vergisi algısıyla uğraştığından bildiğim resmî adı birleşik mağazalar olarak geçen marketler zinciridir.