• akp ve rte'ye bela okuyup intihar eden genç

  antalya'da 24 yaşındaki ihsan b. ınstagram'da paylaştığı veda mesajından sonra intihar etti, mesajda dikkat çeken kısım ise mesajın en sonunda "iki elim de yakanızda olacak rte ve akp, benden ve benim gibi milyonlarca gençten aldığınız umutları elbet geri alacağız. burada değilse de başka bir yerde" yazdıktan sonra intihar etti. başsağlığı için akp'li milletvekili taziyeye geldi.
  haber linki burada ama mektuba bile yer vermemişler, onu da ben koyayım.

 • kelimelerin kifayetsiz kaldığı durumlardan birisi yine, yeniden, ne yazık ki.
  keşke olmasaydı, böyle bir şey yaşanmasaydı demekten başka bir şey gelmiyor maalesef elimden, elimizden.

 • bu genç paylaşılacak ve bazı salaklar bu gence ''mal!'' ''intihar ile kaçamazsın, öbür yerde bu hainliğin hesabını verirsin.'' diyecekler. bir genç, bir hayal, bir yaşam, bir gelecek öldü ve kimse nedenini sormayacak, yine. intihar diye bir şey yoktur, kendini öldüren herkes vahşi bir cinayete kurban gitmiştir.

 • ben de çok düşündüm zamanında ama bu adama değmeyeceği kanaatine vardım.

  çok kısa bir analiz yapacak olursam: canlı yayın açıp içimde kalan ne varsa söylerim. sonra hayata elveda derim. peki sonra... şanslıysam bir gün ülke gündeminde kalırım. o da sosyal medyada falan. e peki sonra... intiharın bulaşıcı olmasından dolayı bir çok gencin de aynı şeyi yapmasına sebep olabilirim ya da sedat peker yeni video atar. unutulur giderim :) dedim ya değmez bu adama. onun rezil ettiği eğitim sisteminde ona rağmen başarılı olmak, başarılı olmak için çalışmak çok daha doğru geliyor. abbasla beraber yolcu olmak değil

 • ben yaşıyorum gençliğe hitabe ile dalga geçen kadına, kediye yumruk atana ve bütün aptal unsurlara odunla vurabilmek için.

 • bir insanın ölmesi çok acı ama dini hassasiyeti olan birisinin sırf bir topluluk yüzünden canına kıyması çok çok acı, allah belalarını versin diyecek bir şey bulamıyorum. haberi maalesef hiçbir yerde göremedim. kardeşimiz çok haklı elbet bir gün hesap soracağız, son nefesime kadar peşinde olacağıma ben de yemin ederim. kendileri sefasını sürerken bu milletin cefa çekmesi bu millete yakışır bir şey değil . beni çok üzüyor elimizden şuan için gelen hiçbir şey yok çaresiz bir şekilde izliyoruz, olanlara seyirci oluyoruz, sesimizi çıkarmak istesek de çıkaramıyoruz, maalesef mekanın cennet olsun kardeşim.

 • biri karşında sanki hiçbir şey onun suçu değilmiş gibi keyfine bakmaya devam eder ya... ha şuan karşımda rte ve bazı siyasetçiler(soylu, .pekcan, binali....) oturuyor. kalkıp bir şiddet göstermek istiyorum, yoksa yaptığımız hiçbir şey onları ciddileştirmeyecek gibi; ne yaparsak yapalım yapmaya devam edecekler gibi...

 • bir de taziyesine gitmişler
  sanki çocuk hayatta olsa isterdi bunu

 • şu sıralar gerçekten birlerinin istifa etmesi gerekiyor ama nedense değişen hiçbir şey yok her şey normalmiş gibi.