• 140 journos cehape zihniyeti videosu

  benim başörtülü bacım siyasetinden başlayıp bugüne kadar gelen süreçte kemal kılıçtaroğlu' nun chp'yi nasıl değiştirdiğine değinilmiş bir video olmuş.
  eski defterlerin açılmasından başta rahatsız olsam da z kuşağının ailelerini bu değişim sürecine ikna etmek için bu kadar geriden alındığına kanaat getirdim.

 • kemal kılıçdaroğlu aday olursa şuanki chp kadrosundan bir kişi bile devam ettiği sürece chp benim akp kadar düşmanımdır, anketlerde bile hala %20 bandında sayıklayan partinin başkanı ne yüzle aday olucak merak ediyorum. videoya tahammül edemedim bir yerde kapattım, sedat pekerin videolarında bile sıkılmamıştım bu kadar. videonun izlediğim kısmında chp'nin halka adalet yürüyüşüyle vs. ulaştığını falan anlattılar. öncelikle sormak isterim o halka ulaşıdıysa neden sandıklara yansımadı, neden ince %30 alırken chp'nin %20 oy alması gibi bir tablo ortaya çıktı ? videoyu kanser olmamak için izlemenizi tavsiye etmem, kk aklayan bir video olmuş izlediğim kadarıyla. rasimden sonra nagehan da tam oturmuş; öbür belgeselde erkan tan, fatih tezcan vs. gibilerinin de görüşlerini görmek isterim.

 • kemal kılıçdaroğlu'na dair fikirlerimde (hak vermememe rağmen) daha anlayışlı olmama sebep olan video

  (bkz: muhalefet'e muhalif olunmaz) anlayışını biraz daha benimsedim

 • bu kadar kötü iktidara karşı düzgün bir muhalefetlik yapamayan ana muhalefet partisinin genel başkanı sn kemal kılıçdaroğlu'nu yerden göğe çıkaran video :)

 • izlediklerimle düşündüklerim birbirine hiç uyuşmayan şeylerdi. ben koltuk garantileyip bizi silkelemeye çalıştıklarını sanırdım, bu videoyla "aaa, hayır! hiç öyle değilmiş" diyemem çünkü ne benim bu düşüncem tek hareketten oldu ne de düşüncem tek videoyla değişir. biraz daha ihtimam göstereceğim böyleler mi yoksa değiller mi konusuna.

 • kemal kılıçdaroğlu pr videosudur izlemedim izlemeyeceğim çünkü kılıçdaroğlu gibi gereksizleri izlemeye gerek yok

 • 140 journos fonlanıyor sebebi direk selehattin demirtaş'ın hakkında yaptıkları video. demirtaş'ı iyi gören bir insan o videoları yapacak kadar akıllı olamaz. demekki fonlanıyorlar ve proje. dediler ki demirtaş'ı iyi gösterin alın para.